středa 5. června 2013

LoLo místo LoLa

Zhruba uprostřed nahoru, vpravo nad lomem dolů
Velmi stručně jsem z letošního závodu Lodrino-Lavertezzo poreferoval už ve zprávě pro skyrunning.cz. Závod byl krásný a svou atmosférou do značné míry komorní (včetně možnosti přihlásit se na místě). Je jen škoda, že kvůli čerstvému sněhu v průsmyku se neběžela klasická trať do Lavertezza. Přeci jen běžet průsmykem na druhou stranu hřebene je elegantnější než odběhnout osmičku nad městem, alespoň je na co se těšit pro příště. Stoupání bylo v této variantě kratší (ale i tak těžké, silové a hodně chodivé; končilo v necelých 1800 m n. m. zhruba na hranici lesa, start v Lodrinu je v 262 m n. m.), seběh však o nic jednodušší nebyl a hlavně v závěru (prudké klesání lesem mezi skalami a po kamenných schodech zpět do Lodrina) byl asi i těžší než do Lavertezza. Skvěle se osvědčily inovejtky (trailroc 255), které mi uklouzly snad jen jednou, a to spíš díky mé nepozornosti. (Je ale pravda, že jsem kvůli kolenu běžel dolů dost opatrně.) Robert s Honzou běželi výtečně, já po jarním tréninkovém výpadku způsobeném nemocí spíš průměrně.5 komentářů:

 1. Honzo, velka gratulace.. I tak fakt skvely... Koukal jsem na vysledky.. Vsichni v prvni 10, sedm je stastny cislo.. Urcite do dalsich behu hodne stesti! 12:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Honza navíc dal umístění shodný s ciferným součtem jeho startovního čísla. Škoda, že to nevyšlo i Robertovi, to by vyhrál jako loni. Moc gratuluju k Silvě. Měj se a ať se daří.

   Vymazat
 2. Čau Honzo, taky gratuluju. Kdybych já běhal, tak jak ty běháš "...spíš průměrně" :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc. Držím palce na TMMTR. Měj se a ať to běhá.

   Vymazat
  2. Na TMMTR budu bojovat hlavně sám se sebou, nějak si nedokážu představit co se mnou těch 100 mil udělá. Ale budu bojovat až do konce :-)

   Vymazat